Rollsløkken skole

PRAKTISKE OPPLYSNINGER
Rollsøkken skole
Rollsløkkvegen 19
2318 Hamar

Hjemmesider: www.hamar.kommune.no/rollslokken

Skolens sentralbord/kontor:
62 56 34 80 betjenes i tiden 08.00-15.30 mandag - fredag
Konsulenten Randi Moldstad svarer gjerne på spørsmål
og formidler kontakt med skolens personale,
mandag-onsdag + fredag fra 8.00 – 14.00
e-post: randi.moldstad@edu.hamar.kommune.no

Bente Bergestuen betjener kontoret hver dag etter kl. 14.15

Rollsløkken - Skolegård - Høst           

 

Rektor:
 Einar Graff Hugo 62 56 34 82 Mob. 480 40 610
 e-post: einar.graff.hugo@edu.hamar.kommune.no

Ass. rektor:Klatrestativ
Elin Mikaelsen 62 56 34 83 Mob. 993 17 743
e-post: elin.mikaelsen@edu.hamar.kommune.no

SFO-Leder:
Hilde Granli 62 56 34 90
e-post: hilde.granli@edu.hamar.kommune.no

Vaktmester:
Bård Selnes Mob. 950 44 011
e-post: bard.selnes@edu.hamar.kommune.no

Sosialpedagog:
Lise Balke 62 56 34 95
e-post: lise.balke@edu.hamar.kommune.no

 

Helsesykepleier:
Elin Gebhardt 62 56 34 93 Mob. 476 80 595
e-post: elin.Gebhardt@hamar.kommune.no

 

Kontaktlærer for elevrådet: Kristine Wern Silset / Lise Balke
e-post: kristine.wern.silset@edu.hamar.kommune.no
            lise.balke@edu.hamar.kommune.no


 

Lenker: