FAU for skoleåret 2019/2020

Leder: Joakim Meyer (8.2)

Nestleder: Kjersti Wien (10.2)

Kasserer: Ann Kjersti Holland (10.1)

Sekretær: Bente Andersen (9.1)

Natteravnkontakt: Kristin Høgi Gravdal (8.1)

Nyttårsball: Are Lervang (9.2)

Foreldrerepresentant: Roar Grinden (fortsetter fra i fjor)

Medlem skolens driftsutvalg:

  • Pål Ligård (avgående FAU leder)
  • Joakim Meyer (Leder FAU)
  • Roar Grinden (Foreldrerepresentant FAU)

 

Foreldrekontakter Ajer ungdomsskole 2019/20

8. trinn

8.1:      Miriam Grønvold, Miriam.gronvold@hamar.kommune.no, 47 33 12 53

 

8.1:      Kristin Høgi Gravdal, kgravdal43@gmail.com, 99512484

 

Vara:   Tore Aalstad. aalstad@yahoo.no. 41498320 (Ada Aalstad)

Erland Bergsjø, erland.bergsjo@gmail.com, tlf.:970 44 163

 

8.2:      Joakim Meyer: joakimmeyer@gmail.com, 98090424

 

8.2:      Fredrik Frilseth: fredrick.frilseth@em1.no, 90805555

 

Vara:   Jordis Obytz: j.potzlobytz@gmail.com, 93020125

Miriam Schytte: miriam.schytte@stange.kommune.no, 93034287

 

9. trinn

9.1:      Bente Andersen, beand3@online.no, 95947819

9.1:      Hege Forsberg Krogh, hfk@live.no, 91996214

9.2:      Are Lervang, lervang@online.no , 91323062

9.2:      Jon Fosse, jofos@online.no , 90974757

10. trinn:

10.1:    Holland, Ann Kjersti, Ann.Kjersti@hedmark.org, 90767829

10.1:    Toril Orrestad, toril.orrestad@helse-sorost.no , 48260016

10.2:    April Holten, April.holten@gmail.com , 97600215

10.2:    Kjersti Stenersen, kjwien@online.no , 92201310

 

 

 

Tilbake til førstesiden for Ajer ungdomsskole.