Konstituering av FAU ved Ajer ungdomsskole skoleåret 2017/2018

Leder: Odd Vidar Skåret

Nestleder: Ragnhild Abante

Sekretær: Kristian Lie

Kasserer: Geir Arne Pedersen

Natteravnkoordinator: Erik Engenes

Juleballkontakt: Camilla Ertsås
 

FORELDREKONTAKTER AJER 2017-2018
Trinn Foresatt               Tlf:                      E-post:

8. trinn

8.1: Odd Vidar Skåret, 45800927, ovs@skaaret-el.no

8.1: Mona Mikaelsen, 91805779, monamikaelsen@hotmail.com

Vara: Mai Riise, 48996176, mai.riise@online.no

Vara: Ingeborg Kristiansen, 91883446, kroi@online.no

 

8.2: Erik Alexander Engenes, 48882362, erik.engenes@gmail.com

8.2: Nina Yvonne Mikkelsen Indbryn, 92680333, nina@indbryn.com

Vara: Nina Holland, 91186161, nina.holland@dnbeiendom.no

Vara: Birgitte Holmin, 97987003, birgiho@gmail.com

9. trinn 

9.1:   Eirik Mikkelsen, 90987823, eirikmik@gmail.com

9.1:   Camilla Ertsås, 90930717, heidi.camilla.ertsas@hamar.kommune.no

Vara: Kristin Røhne Hagen, 92416296, Kristin-rh@live.no

Vara: Timoleon Papas, 99273190, tim.papas@gmail.com

 

9.2:   Tone Kjærnes, 95170069, tkjaernes@yahoo.no

9.2:   Geir Arne Pedersen, 97663826, gepedersen@deloitte.no

Vara: Anne Skaret, 48218119, anne.skaret@hihm.no

Vara: Cathrine M. Herzeth, 90636358, herzeth@online.no

 

10. trinn:

10.1: Mette Marit Jenssen, 97662676, mettemarit.jenssen@hotmail.com

10.1: Ragnhild Abrante, 62532135, ragnhild.abrante@eidsivaenergi.no

Vara: Vidar Aanund Brekke, 92021134, vidar@brekke.dk

Vara: Jens Wolsgaard, 93474242, jens.wolsgaard@gmail.com

 

10.2: Kristian Lie, 95141565, kristian.lie@hamar.kommune.no

10.2: Niels Hagen, 41645445, nielshagen@gmail.com

Vara: Sølvi Gravem, 47363533, s.gravem@hotmail.com

Vara: Kristian Tepstad Eide, kte@nca.no

 

Tilbake til førstesiden for Ajer ungdomsskole.