FAU for skoleåret 2020/2021

Leder: Lise Marken Aasterud  10.1

Nestleder: Miriam Schytte  9.2

Kasserer: Svein Egil Holmsen  9.1

Sekretær: Veronika Grøtlien  8.2

Natteravnkontakt: Janniche Nordengen Korsbakken 8.2

Nyttårsball: Terese Wahl 10.2

Medlem skolens driftsutvalg:

  • Ann Kjersti Holland
  • Lise Marken Aasterud (Leder FAU)
  • Terese Wahl (Foreldrerepresentant FAU)

 

Foreldrekontakter Ajer ungdomsskole 2020/21

8. trinn

8.1:     Elisabeth Sande, teoball28@hotmail.com, 90122690

8.1:     Mari Nordstad, mari.nordstad@gmail.com, 41245055

Vara: Morten Wormdal, mwo@recover.no, 97030851

          Frode Bekkelund, frode.bekkelund@riasnorway.no, 45290739

8.2:     Veronika Grøtlien, veronica.grotlien@hamar.kommune.no, 92254507

8.2:     Gyril Skallerud, gyrilsk@gmail.com, 92403417

Vara:  Mari-Anne Dale, mane76@online.no, 41302551

          Janniche Nordengen Korsbakken, jannichenordengen@yahoo.no, 40028486

9. trinn

9.1:     Geir Vegge geirvegge@yahoo.no, 41521043 

9.1:     Svein Egil Holmsen, seh@moelven.com, 95858582  

Vara:  Steinar Gravdal steinar.gravdal@gmail.com, 93005854

           Vidar Flokenes vflokenes@gmail.com, 41443697

9.2:     Jordis Pötzl-Obytz j.potzlobytz@gmail.com, 93020190

9.2:     Miriam Schytte  miriam.schytte@stange.kommune.no, 93034287

10. trinn:

10.1:   Silje Utkilen, sutkilen@hotmail.com, 90635684

10.1:   Lise Marken Aasterud, ima@mageli.no, 97590194

 

10.2:   Terese Wahl, teresewahl@gmail.com, 92406989

10.2:   Ole Martin Mortvedt, frifant@gmail.com, 92052127

Vara:    Ann Kjersti Holland, annkjersti75@hotmail.no, 90767829

            Ellen Amanda Grindheim, ellen.grindheim@hedmark.org, 41468975

 

Tilbake til førstesiden for Ajer ungdomsskole.