vær vellykket, vær pen, ikke hvil, prester, stå på, bli bedre, bli best, gjør lekser, vær snill, vær smart, tenk langt frem, planlegg, spar penger, hold det ryddig, ta vare på venner, ikke vær dum, vær seriøs, sitt riktig, vær riktig, pass inn, glem fortid, ikke sutre, vær glad…STOPP!! 

Pust inn 
pust ut 
vær her 
med meg 
pust inn
pust ut 
gi slipp
hold fast
.
utpust


Vi tar deg med inn i et univers fylt av bevegelse og dans, hvor unge dansere gir deg sitt utpust!
----------------------
Her kan du se hvike grupper som deltar på de ulike forestillingene:

LØRDAG kl.  15:00 - BLÅ FORESTILLING:
Barnegupper, med på 1 forestilling:
Hiphop+koreo 1-2. klasse, ANJA / Jazzdans 5-7. klasse, EMILIE / Hiphop 5-7. nivå 1 mandag, ISABEL / Klassisk Ballett 1-2. kl. + 3-4. kl, ELISABETH / Breakdance 1-4. klasse, RUBEN

Ungdomsgrupper nivå 1, med på 2 forestillinger:
Jazz Ungdom nivå 1, ASTRID / Breakdance nivå 2 - fra 10 år, RUBEN

Ungdomsgrupper fra nivå 2, alle 4 forestillinger:
Hiphop+koreo ungdom nivå 2, MARI / Klassisk Ballett fordypning 4-7. klasse + ungdom, MARGARITA / PS:Crew / Hiphop+koreo, ungdom nivå 3, MIKO / 
Hiphop+koreo ungdom nivå 1 og 2, WANJA / PS:MiniCrew, MIKO / Klassisk Ballett ungdom/voksen nivå 2, EMILIE  / Tåspiss ungdom, EMILIE / 
Jazzdans nivå 3, EMILIE / Moderne nivå 3, EMILIE / Moderne 2, Emilie / Jazz nivå 2, TUVA / MiniKompani / Ps:Kompani / Afrobeats, MARLENE


LØRDAG kl.  18:00 - GUL FORESTILLING:

Barnegrupper, med på 1 forestilling
Dans Yngre 1-2. klasse, ANJA / Hiphop 5-7 nivå 1 onsdag, HANNAH / Førskole dans 5-6 år HAMAR, ANJA / Jazzdans 1-2. klasse, ASTRID / Moderne 5-7. klasse, ELISABETH

Ungdomsgrupper nivå 1, med på 2 forestillinger:
Jazz Ungdom nivå 1, ASTRID / Breakdance nivå 2 - fra 10 år, RUBEN / Alle voksengrupper MIX (Hannah, Wanja, Elisabeth)

Ungdomsgrupper fra nivå 2, alle 4 forestillinger:
Hiphop+koreo ungdom nivå 2, MARI / Klassisk Ballett fordypning 4-7. klasse + ungdom, MARGARITA / PS:Crew / Hiphop+koreo, ungdom nivå 3, MIKO / 
Hiphop+koreo ungdom nivå 1 og 2, WANJA / PS:MiniCrew, MIKO / Klassisk ballett ungdom/voksen nivå 2, EMILIE / Tåspiss ungdom, EMILIE /
Jazzdans nivå 3, EMILIE / Moderne nivå 3, EMILIE / Moderne nivå 2, EMILIE / Jazz nivå 2, TUVA / MiniKompani / Ps:Kompani / Afrobeats, MARLENE

SØNDAG kl. 15:00 - GRØNN FORESTILLING:
Barnegrupper, med på 1 forestilling
Barnedans 4-5 år, ANJA / Hiphop + koreo 3-4 klasse onsdag, HANNAH / Hiphop + koreo 5-7. klasse nivå 2 tirsdag, MARI / Breakdance 4-6 år, RUBEN / 
Hiphop boyz 1-4. klasse, MIKO
Ungdomsgrupper nivå 1, med på 2 forestillinger:
Klassis ballett 5-7. ungdom nivå 1, ELISABETH / HamarTime Freestyle, RUBEN / Moderne ungdom nivå 1, EMILIE
Ungdomsgrupper fra nivå 2, alle 4 forestillinger:
Hiphop+koreo ungdom nivå 2, MARI / Klassisk Ballett fordypning 4-7. klasse + ungdom, MARGARITA / PS:Crew / Hiphop+koreo, ungdom nivå 3, MIKO / 
Hiphop+koreo ungdom nivå 1 og 2, WANJA / PS:MiniCrew, MIKO / Klassisk ballett ungdom/voksen nivå 2, EMILIE / Tåspiss ungdom, EMILIE /
Jazzdans nivå 3, EMILIE / Moderne nivå 3, EMILIE / Moderne nivå 2, EMILIE / Jazz nivå 2, TUVA / MiniKompani / Ps:Kompani / Afrobeats, MARLENE

SØNDAG kl. 18:00 - RØD FORESTILLING:
Barnegrupper, med på 1 forestilling:
Hiphop Brumunddal 4-7. klasse, MARTE og MALIN / Hiphop + koreo 3- 4 klasse, mandag, ANJA / Hiphop + koreo 5- 7 nivå 2 mandag, ISABEL /
Jazzdans 3-4. klasse HAMAR, EMILIE / Hiphop 5-7 nivå 2, onsdag, MIKO / Multidans ungdom nivå 1, EMILIE

Ungdomsgrupper fra nivå 1:
Klassisk ballett 5-7 ungdom nivå 1, ELISABETH / HamarTime Freestyle, RUBEN / Moderne ungdom nivå 1, EMILIE
Ungdomsgrupper fra nivå 2, alle 4 forestillinger:
Hiphop+koreo ungdom nivå 2, MARI / Klassisk Ballett fordypning 4-7. klasse + ungdom, MARGARITA / PS:Crew / Hiphop+koreo, ungdom nivå 3, MIKO / 
Hiphop+koreo ungdom nivå 1 og 2, WANJA / PS:MiniCrew, MIKO / Klassisk ballett ungdom/voksen nivå 2, EMILIE / Tåspiss ungdom, EMILIE /
Jazzdans nivå 3, EMILIE / Moderne nivå 3, EMILIE / Moderne nivå 2, EMILIE / Jazz nivå 2, TUVA / MiniKompani / Ps:Kompani / Afrobeats, MARLENE

Sted
2301 Hamar
Alle tidspunkter
Dato og tidspunktSted
Lørdag 25. mai 15:00 - 16:30Kirsten Flagstad sal
Lørdag 25. mai 18:00 - 19:30Kirsten Flagstad sal
Søndag 26. mai 15:00 - 16:30Kirsten Flagstad sal
Søndag 26. mai 18:00 - 19:30Kirsten Flagstad sal