Litt på forskudd - med Linda Sønsteby, Line Osmo, Guro Kirkerud og Mette Westgaard.

Bra damer! Linda Sønsteby synger helt nye, egenskrevne viser på Ringsakermål. Om kvinner og liv , det som vises fram, og det som bæres i det stille. De som ser, de som blir sett, de som blir snakket om – og de som leter etter sin egen stemme. Akustisk akkompagnement på gitar og cajon ved Ole Kristian Brovold og Jostein Ramsrud.

Line Osmo og Mette Westgaard snakker med Guro Kirkerud om å bidra til felleskapet, om verdier, om få finne mening og forvalte felleskapets penger.

Linda Sønsteby er sanger, forfatter, fotograf og formidler. Line Osmo er kommunalsjef for oppvekst, Guro Kirkerud rådgiver i samme avdeling og Mette Westgaard er biblioteksjef. Alle tre jobber i Ringsaker kommune.

Arrangeres som en del av Kvinneuka 2026 av Brumunddal sanitetsforening, Ringsaker Soroptimistklubb og Ringsaker bibliotek.

Sted
2382 Brumunddal
Alle tidspunkter
Dato og tidspunktSted
Lørdag 07. mars 15:00Biblioteket i Brumunddal